• Перелік переможців ХІІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута–2013» м. Київ (26–29.09.2013 р.)
  • Перелік переможців ХІІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута–2013» м. Київ (26–29.09.2013 р.)
  • Перелік переможців ХІІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута–2013» м. Київ (26–29.09.2013 р.)
  • Перелік переможців ХІІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута–2013» м. Київ (26–29.09.2013 р.)
  • Перелік переможців ХІІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута–2013» м. Київ (26–29.09.2013 р.)
  • Перелік переможців ХІІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута–2013» м. Київ (26–29.09.2013 р.)
  • Перелік переможців ХІІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута–2013» м. Київ (26–29.09.2013 р.)
  • Перелік переможців ХІІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута–2013» м. Київ (26–29.09.2013 р.)
  • Перелік переможців ХІІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута–2013» м. Київ (26–29.09.2013 р.)
  • Перелік переможців ХІІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута–2013» м. Київ (26–29.09.2013 р.)
23:30
Перелік переможців ХІІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута–2013» м. Київ (26–29.09.2013 р.)
Рік: 2013 Автор: Майшев 29-Вер-2013 Перегляди: 1423
26–29 вересня у Києві проходив фінал ХІІІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» – найбільшого і найпрестижнішого в Україні.
На цьому фестивалі виросло вже ціле покоління молоді – від першої «Червоної рути» спливло 23 роки. Серед його поважних і численних співзасновників провідна роль належить Міністерству культури України, яке разом із дирекцією фестивалю є й організатором цього свята сучасної української молодіжної музики.
За час свого існування «Червона рута» відкрила чимало юних талантів, чиї імена нині добре відомі в Україні та за її межами: Руслана, Ірина Білик, Олександр Пономарьов, Ані Лорак, гурти «ВВ», «Гайдамаки», «Танок на майдані Конго» й багато інших.

Підготовка до фіналу «Червоної рути-2013» розпочалась у 2012-му. Тоді було проведено 27 регіональних відбірних конкурсів у всіх обласних центрах країни, АР Крим, містах Севастополі та Києві.

Незважаючи на примхи погоди протягом чотирьох днів на території національного комплексу "Експоцентр України" було проведено 15 фестивальних заходів.

На фінальних конкурсах 26-28 вересня серед виконавців з усієї України були визначені переможці «Червоної рути-2013», які виступили на гала -концертах 28 та 29 вересня.

У суботу на гала-концерт вийшли кращі виконавці у жанрі українського автентичного фольклору, який був представлений у трьох напрямках: традиційний народний спів (виконання українських народних пісень в автентичній давній манері), обрядові дійства (демонстрація календарних обрядів, звичаїв молодіжних зібрань і дозвілля) і народна інструментальна музика (гра на традиційних народних інструментах в традиційній давній манері, кобзарсько-лірницька традиція).
Приємною подією не тільки для гостей фестивалю але й для самих виконавців був виступ Народних артистів України Тетяни Горобець та Тараса Петриненка.
Молодці виконавці мали унікальну можливість віч-на-віч поспілкуватись із метром української естради - паном Тарасом, який, до речі, в цьому році відзначив своє 60-річчя, а 44 роки з яких він віддав сцені.

На другий день гала -концерту відбулися виступи у жанрах поп-, рок-, сучасної танцювальної, акустичної та музики інших напрямів.
Фінальним яскравим акордом став виступ відомого українського рок-гурту "Мотор'ролла".

У фестивалі взяло участь рекордна кількість фіналістів - більше 900 молодих виконавців (181 соліст і групи) з усіх областей України та АР Крим - переможців відбіркових конкурсів, що пройшли по всій країні протягом 2012 року.

Фестивальні конкурси пройшли у шести найбільш популярних музичних жанрах: поп-, рок-, сучасна танцювальна, акустична музика та інші напрямки. Найбільше учасників заявлено в категорії український автентичний фольклор - більше 600 виконавців виступали сольно, в дуетах, тріо і групах, виконували на сцені обрядові пісні та інструментальну музику.

Інформаційний партнер фестивалю «Червона Рута»
"Європейська Україна"

Перелік переможців ХІІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута–2013» (м. Київ, 26-29.09.2013 р.)

Жанр популярної музики

ЛАУРЕАТИ

ІІІ премія Інна Гласова (смт. Вовковинці, Деражнянський район, Хмельницька обл.)
ІІІ премія Мирослава Копинець (м. Ужгород, Закарпатська обл.)
ІІІ премія Інна Стар (Inna Star) (Інна Коваленко) (м. Чернігів)
ІІІ премія Дарина Дубик (м. Львів)
ІІІ премія Валентина Рожко (с. Руда, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл.)
ІІІ премія гурт «Віскула» («VISCULA») (м. Луцьк, Волинська обл.)

ДИПЛОМАНТИ

Діана Шевчук (с.Буяни, Луцький р-н, Волинська обл.)
Катерина Лопатіна (с. Восход, Красногвардійський р-н, АР Крим)
Юля Лисичкіна (м. Харків)
Валерія Наливайко (м. Київ)
Маргарита Кардаш (с. Затурці, Локачинський район, Волинська обл.)
Альона Біда (с. Дудчани, Нововоронцовський район, Херсонська обл.)

Жанр сучасної танцювальної музики

ЛАУРЕАТИ

ІІІ премія Гурт «Проект 5 океан» (Тарас Грушко) (м. Липовець, Вінницька обл.)

Жанр акустичної музики

ЛАУРЕАТИ

І премія Гурт «Фолькнери» (м. Київ)
ІІ премія Гурт «Пік Ап» («ПікUP») (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)
ІІ премія Гурт «Крамниця думок» (м. Харків)
ІІІ премія Гурт «Телері» (м. Київ)
ІІІ премія Гурт «Без нот» (м. Бучач, Тернопільська обл.)
ІІІ премія Гурт «Колір» (м. Запоріжжя)

ДИПЛОМАНТИ

Гурт «Ай Аг Аш» (м. Луганськ)
Гурт «Гармошка Джона» (Антон Самсоненко) (м. Севастополь)
Гурт «Флайн Свон» («Flying Swan») (м.Старобільськ, Луганська обл.)

СПЕЦІАЛЬНІ ВІДЗНАКИ

Гурт «Пік Ап» («ПікUP») (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) За звернення до творчості Тараса Шевченка (пісня «Заповіт»)

Жанр рок-музики

ЛАУРЕАТИ

І премія Гурт «Штандари» (м. Вінниця)
І премія Гурт «Свентояр» (м. Харків)
ІІ премія Гурт «Бандурбенд» («Bandurband») (м. Харків)
ІІ премія Гурт «Деш» («DASH») (м. Київ)
ІІІ премія Гурт «Сімона Лі» («Simona Lee») (м. Донецьк)
ІІІ премія Гурт «Легенда фоліум» («Legenda Folium») (м. Харків)

ДИПЛОМАНТИ

1. Гурт «Час уперед» (м. Херсон)
2. Гурт «Дзвони сонця» (м. Львів)

СПЕЦІАЛЬНІ ВІДЗНАКИ

Гурт «Бандурбенд» («Bandurband») (м. Харків) За звернення до творчості Володимира Симоненка (пісня «Лебеді материнства»)
Гурт «Зе лав Хейтез» («The Love Haters») (м. Чернігів) За вдале втілення рок лірики
Гурт «Індіго» (м. Миколаїв) За звернення до народних джерел в рок музиці
Гурт «Ето самоє» («EtoSamoe») (м. Кривий Ріг Дніпропетровська обл.) За втілення поезії Т.Шевченка
Гурт «Етнаterra» (м.Володимир-Волинський, Волинська обл.) За внесок у розвиток українського національного стилю в рок музиці
Гурт «Світло» («SWEETLO») м. Київ За демократизм музичної мови
Гурт «Вруна» («WRUNA») (м. Березне, Рівненська обл.) За внесок у розвиток українського національного стилю в рок музиці
Гурт «Сіксід» («Sickseed») м. Чернівці За вірність традиціям в рок музиці

Жанр іншої музики

ЛАУРЕАТИ

І премія Гурт «Дах Дотерс» («Dakh Daughters») (м. Київ)
І премія Гурт «ДомРа» (м. Київ)

ДИПЛОМАНТИ

Гурт «Три в одному» («3V1») (м. Львів)

Жанр українського автентичного фольклору

за напрямком – сольний спів

ЛАУРЕАТИ

І премія Маліновська Вікторія (м. Бердичів, Житомирська обл.)
І премія Ріта Рагімова (м. Рівне)
І премія Настя Чумаченько (м. Одеса)
І премія Людмила Кучерук (м. Рівне)
ІІІ премія Кравець Ірина (м. Вінниця)
ІІІ премія Дарина Давидова (м. Харків)
ІІІ премія Вікторія Гунченко (м. Хмельницький)
ІІІ премія Дарія Форсюк (м. Славута, Хмельницька обл.)
ІІІ премія Олександра Григорук (м. Славута, Хмельницька обл.)
ІІІ премія Сергій Чернюк (м. Рівне)
ІІІ премія Анна Возняк (м. Рівне)
ІІІ премія Наталя Кузьмич (м. Рівне)

за напрямком – співочі дуети-тріо-квартети

ЛАУРЕАТИ

І премія Співочий гурт Етнокультурного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді (м. Рівне)
І премія Дует «Білі береги» (смт. Степань та с. Корост, Сарненський район, Рівненська обл.)
І премія Квартет «Щебетухи» (м. Бердичів, Житомирська обл.)
ІІ премія Дует Ріти Рагімової та Юлі Миколайчук (м. Рівне)
ІІ премія Тріо «Серпанок» (м. Рівне)
ІІІ премія Тріо «Навна» (смт. Драбів, Черкаська обл.; м. Камянець-Подільський, Хмельницька обл.; м. Збараж, Тернопільська обл.)
ІІІ премія Тріо «Козачка» (м. Київ)
ІІІ премія Тріо «Зорецвіт» (м. Миколаїв)

за напрямком – гуртовий спів

ЛАУРЕАТИ

І премія Гурт «Червона калина» (с. Некрасове, Глухівський район, Сумська обл.)
І премія Гурт «Берегиня» (м. Хмельницький)
ІІ премія Гурт «Стежка» (м. Харків)
ІІ премія Гурт «Ранкова роса» (м. Рівне)
ІІІ премія Гурт «Мокоша» (м. Вінниця)
ІІІ премія Гурт «Вінець» (м. Бердичів, Житомирська обл.)
ІІІ премія Гурт «Вербиченька» старша група (смт. Нова Водолага, Харківська обл.)
ІІІ премія Гурт «Щедрик» (м. Славута, Хмельницька обл.)

за напрямком – виконання обрядів

ЛАУРЕАТИ

І премія Гурт «Веснянка» Етнокультурного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді (м. Рівне)
І премія Гурт «Заграярочка» (м. Волноваха, Донецька обл.)
І премія Гурт «Ранкова роса» (м. Рівне)
І премія Гурт «Веретенце» (м. Славута, Хмельницька обл.)
ІІ премія Гурт «Веретенце» (с. Удовець, Ковельського району, Волинської обл.)
ІІ премія Народний обрядово-фольклорний колектив Будинку культури с.Золотарево Хустського району у супроводі музик (с. Золотарево, Хустський р-н, Закарпатська обл.)
ІІ премія Дитячий фольклорний колектив «Джерельце» Районного центру дитячої та юнацької творчості (смт. Олександрівка, Кіровоградська обл.)
ІІ премія Гурт «Джерельце» (м. Житомир)
ІІІ премія Гурт «Берегиня» (с. Звенигород, Пустомитівський район, Львівська обл.)
ІІІ премія Гурт «Вербиченька» молодша група Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості (смт. Нова Водолага, Харківська обл.)
ІІІ премія Гурт «Радониця» (молодша група) (м. Сімферополь АР Крим)

за напрямком – гуртова інструментальна музика

ЛАУРЕАТИ

І премія Інструментальна капела гурту «Веснянка» Етнокультурного центру Рівненського міського палацу дітей та молоді
ІІ премія Музики с. Золотарево Хустського району Закарпатської області
ІІІ премія Народний етнографічний ансамбль «Ужгород»

за напрямком – сольна інструментальна музика

ЛАУРЕАТИ

І премія Віктор Левицький (флояра, фрілка, дуда) (м. Івано-Франківськ)
ІІ премія Олексій Павлечко (бойківська пищавка) (м. Київ)
ІІ премія Дмитро Варцаб’юк (гуцульські цимбали)
(с.Матвієвка, Вільнянський район, Запорізька обл.)
ІІІ премія Назар Божинський (бандурка-балабайка) (м. Харків)

за напрямком – кобзарсько-лірницьке виконавство

ЛАУРЕАТИ

І премія Назар Божинський (колісна ліра, бандура) (м. Харків)
І премія Віктор Левицький (колісна ліра) (м. Івано-Франківськ)
ІІ премія Святослав Силенко (старосвітська бандура) (м. Київ)





























































Схожі звістки


Коментарі


Немає коментарів
avatar